O nás

Centrum volnočasových aktivit pravidelně pracuje s dětmi a mládeží ve svých skupinách, klubech a kroužcích.

Nabízíme k pronájmu klubovnu včetně venkovního posezení s ohništěm pro vaše soukromé i firemní oslavy, máte možnost si pronajmout klubovnu pro vaše kroužky, např. různá cvičení apod.

Dále pravidelně pořádáme sportovní, branné a kulturní akce pro širokou veřejnost. (Více v sekci kalendář).

Vzpomeňme třeba v dubnu Den otevřených dveří, v červnu je to Den dětí, během letních prázdnin jsou to příměstské tábory, v říjnu Lampionový průvod s ohňostrojem až po Mikulášskou besídku ke konci roku.

V našich kroužcích se věnujeme s dětmi zálesáckým dovednostem a rukodělným pracím. 3x ročně pořádáme víkendové akce pro vaše děti, 1 – 2 ročně pořádáme turistický výšlap do nedalekého okolí.

V areálu se nachází klubovna se školící místností. Dále je zde terasa s venkovním posezením a ohniště, kde můžete vhodně zakončit program a v příjemném prostředí posedět s přáteli a popovídat si o prožitých zážitcích.

Členové Klubu lanového centra se od roku 2014 stali členy CVAKu a pořadatelsky zajišťují naše akce pořádané pro děti, mládež a širokou veřejnost, během roku se věnují činnosti s dětmi v kroužcích a na víkendových akcích.

Skupina Šikulové vyvíjí svou činnost ve formě pravidelných schůzek. Mimo tyto schůzky pořádají každý měsíc víkendové akce nejen pro děti ze své skupiny, ale děti z řad veřejnosti.

Mezi jednu z největších akcí bezesporu patří letní stanový tábor pořádaný na jejich táborové základně Švrčkovo – Újezd u Valšských Klobouk.